Απο τον Σύλλογο Αδελφοποιημένων Πόλεων Καλαμπάκας ανακοινώνεται οτι τα μέλη, φίλοι και όποιος άλλος θέλει να συμμετέχει στην Λέσχη Ανάγνωσης Γαλλικών, κάθε Τετάρτη 17.00 μ.μ. – 18.00 μ.μ, μπορεί να δηλώσει συμμετοχή στα τηλέφωνα της Βιβλιοθήκης ή στα τηλέφωνα των μελών του Δ.Σ.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube