Ο Άϊ-Βασίλης επισκέφθηκε τα παιδιά του Ξηροκάμπου και χάρισε γέλιο και δώρα. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ξηροκάμπου “Ο Άγιος Χαράλαμπος” διοργάνωσε μια μικρή γιορτή για τα παιδιά του χωριού μέσα σε μια ιδιαίτερα χαρούμενη ατμόσφαιρα, όπως αρμόζει αυτές τις ημέρες.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube