Στην Πλατεία Ρήγα Φεραίου Καλαμπάκας έφθασε σήμερα το μεσημέρι ο Άγιος Βασίλης μαζί με τα ξωτικά του, για να μαζέψει από το ευχόδεντρο τις επιθυμίες των παιδιών για την πρωτοχρονιά.
Η Φιλαρμονική του Δήμου μας έπαιξα τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα για μικρούς και μεγάλους, και ο Άγιος Βασίλης υποσχέθηκε να ικανοποιήσει όλες τις επιθυμίες των παιδιών, κάτι που όπως ήταν φυσικό έγινε δεκτό με ζητωκραυγές και χειροκροτήματα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube