Καραγεώργος Δημήτριος, πτυχιούχος Κλασικής Φιλολογίας: Επιτυχίες Φροντιστηρίου στις Πανελλήνιες Εξετάσεις 2020

Με αφορμή τα αποτελέσματα των Πανελληνίων Εξετάσεων συγχαίρω θερμά τους επιτυχόντες μαθητές μου, που -παρά τις αντίξοες συνθήκες- κατάφεραν να εισαχθούν στις σχολές της επιλογής τους, ευχόμενος, παράλληλα, «καλές σπουδές».

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
3. ΑΡΔΑΝΙΩΤΗ ΖΩΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
4. ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
5. ΒΕΛΩΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
6. ΓΑΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
7. ΓΑΤΣΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
8. ΓΚΟΖΝΤΑΡΙ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
9. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
10. ΔΕΛΙΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ
11. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
12. ΖΑΜΠΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
13. ΖΗΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
14. ΖΙΩΖΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
15. ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΛΩΣΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
17. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
18. ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
19. ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
20. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
21. ΚΟΣΒΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
22. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
23. ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑ ΦΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
24. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
25. ΜΕΜΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ, ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
26. ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
27. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
28. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
29. ΜΥΛΩΝΑ ΒΕΝΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
30. ΝΙΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ) (ΑΘΗΝΑ)
31. ΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
32. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
33. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
34. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
35. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
36. ΠΑΠΑΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
37. ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
38. ΠΟΛΙΤΗ ΝΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
39. ΠΟΡΤΙΚΑ ΕΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
40. ΣΕΪΤΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
41. ΣΕΧΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
42. ΣΙΝΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
43. ΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
44. ΤΣΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
45. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΛΥΨΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
46. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
47. ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Τα υψηλότερα ποσοστά επιτυχίας κάθε χρόνο

Η δημοσίευση των ονομάτων και των βαθμολογιών των παιδιών γίνεται κατόπιν συγκατάθεσης των ίδιων και των κηδεμόνων τους

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ “ΣΥΓXΡΟΝΟ”
Τρικάλων 30 | Καλαμπάκα

Υπεύθυνος ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τηλ.: 2432079144, 6978087725

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

 

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ