ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 1 και 2 Απριλίου και οι διαιτητές

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 1 και 2 Απριλίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνου είναι οι εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1– 4 – 2017
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
 
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΩΡΑ  11:00
ΡΟΓΓΙΩΝ ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ  – ΠΥΡΓΟΣ ΡΟΤΣΑΣ ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ   – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΑΡΑΓΙΑ  – ΔΗΜΗΤΡΑ  Α ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  – ΖΙΟΥΤΟΣ
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ  Β- ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ ΡΑΤΖΑΣ ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ  – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ  – ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ  – ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ  – ΕΛΕΥΘ/ΡΙ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  – ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ
  ΡΕΠΟ : ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ    
       
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΩΡΑ  16:00
ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ  – ΑΓ ΜΟΝΗ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ  – ΤΑΤΣΙΝΑΣ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΑΕΤ   – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ  – ΣΤΑΦΥΛΑΣ
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΜΕΤΕΩΡΑ ΜΑΝΑΣΗΣ Κ ΜΑΡΚΟΣ  – ΠΕΤΣΑΣ
ΦΗΚΗΣ ΦΗΚΗ      – ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΑΝΗΣ   – ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΑΡΑΓΙΑ   – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ  – ΖΗΣΗΣ
ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ ΚΑΣΤΡΑΚΙ  – ΚΑΡΥΕΣ ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΦΗΣ   – ΡΟΤΣΑΣ
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ  – ΓΡΙΖΑΝΟ ΜΙΣΣΑΣ ΜΠΑΛΑΣ  Χ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΠΥΡΓΕΤΟΣ   – ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
  ΚΡ ΒΡΥΣΗ  – ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 3-0  
       
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  16:00
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΚΗΠΑΚΙ   – ΠΑΝΧΑΣΙΑΚΟΣ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΜΑΚΡΗΣ  – ΤΟΤΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ  – ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ  – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟ  – ΔΙΑΛΕΧΤΟ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΟΥΤΟΣ  –  ΜΠΑΛΑΣ Ι
       
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  16:00
ΠΑΛ/ΡΓΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙ  – ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  – ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ
       

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    2– 4 – 2017
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  11:00
ΛΥΓΑΡΙΑΣ ΛΥΓΑΡΙΑ – ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ ΜΑΝΑΣΗΣ Κ ΜΠΑΛΑΣ Χ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΗΓΗΣ ΠΗΓΗ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ ΚΩΤΟΥΛΑΣ- ΣΤΑΦΥΛΑΣ
ΚΕΦΑΛ/ΣΟΥ ΠΡΙΝΟΣ – ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ – ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ
ΠΡΙΝΟΥΣ ΚΕΦΑΛ/ΣΟ- ΦΙΛΥΡΑ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ  – ΤΥΜΦΑΙΟΣ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΠΑΦΗΣ   – ΡΟΤΣΑΣ
ΠΑΛ/ΡΟΥ ΠΑΛ/ΡΟ  – ΘΕΟΠΕΤΡΑ ΠΕΤΣΑΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ  – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΟΥΡΙΑΣ ΔΡΟΣΕΡΟ  – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ ΜΙΣΣΑΣ ΤΖΑΝΗΣ  – ΖΗΣΗΣ
  ΓΟΜΦΟΙ   – ΡΟΠΩΤΟ 0-3  
  ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ  – ΠΙΑΛΕΙΑ 0-3  
       
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  11:00
ΠΑΛ/ΡΓΟΥ ΑΚ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ  – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΤΟΤΗΣ  – ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ
       
 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  16:00
ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ   – ΠΥΡΓΟΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣ Χ  – ΠΑΠΑΓ/ΛΟΣ
ΠΑΛ/ΡΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ   – ΛΟΓΓΟΣ 2012 ΜΙΣΣΑΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ  – ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
ΓΛΥΝΟΥΣ ΓΛΥΝΟΣ   – ΡΙΖΑΡΙΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ ΜΑΡΚΟΣ  – ΡΟΤΣΑΣ
ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΠΕΤΡΩΤΟ  – ΚΑΛΥΒΙΑ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΑΝΗΣ  – ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  – ΖΑΡΚΟ ΠΑΝΤΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ  – ΠΕΤΣΑΣ
ΡΟΓΓΙΩΝ ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ ΖΗΣΗΣ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ  – ΡΑΤΖΑΣ
ΑΡΔΑΝΙΟΥ ΑΡΔΑΝΙ- ΚΡΗΝΗ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  – ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ
  ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ- ΚΑΛΑΜΑΚΙ 3-0  
  ΡΕΠΟ : ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ    
       
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  16:00
ΛΙΛΗΣ ΛΙΛΗ    – ΜΕΓΑΡΧΗ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ  – ΖΙΟΥΤΟΣ
ΔΙΑΛΕΧΤΟΥ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ  – ΜΠΕΛΕΤΣΙ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΤΗΣ   – ΜΑΚΡΗΣ
       
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΩΡΑ  16:00
ΒΥΤΟΥΜΑ ΒΥΤΟΥΜΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΦΗΣ  Χ ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ  – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
       

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑ