Εθιμοτυπική και ουσιαστική επίσκεψη πραγματοποίησαν σήμερα στο γραφείο της αντιπεριφερειάρχη Χρύσας Ντιντή, ο πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων Ιωάννης Αναγνώστου, ο γεν. γραμματέας Λάμπρος Μητσικός, ο αναπλ.γεν.γραμματέας Βασίλης Καραλής και ο ταμίας της ένωσης Δημήτρης Πλόκας.
Στο επίκεντρο της συζήτησης η άριστη συνεργασία της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων με την περιφέρεια καθώς και η, με οποιονδήποτε τρόπο, συνδρομή στην υλοποίηση του νέου κτιρίου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων, στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων της.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube