Εθιμοτυπική συνάντηση με την αντιπεριφερειάρχη Χρύσα Ντιντή πραγματοποίησε η Προϊσταμένη Εφορίας Αρχαιοτήτων Τρικάλων Κρυσταλλία Μαντζανά.
Η κα. Μαντζανά ευχήθηκε στην αντιπεριφερειάρχη και την ενημέρωσε για τα έργα που υλοποιεί η εφορία αρχαιοτήτων και για τα ενταγμένα έργα στο ΕΣΠΑ που είναι προς υλοποίηση.
Η αντιπεριφερειάρχης έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τα έργα που υλοποιούνται με προγραμματικές συμβάσεις σε συνεργασία με την Π.Ε. Τρικάλων και διαβεβαίωσε πως θα υπάρξει άριστη συνεργασία μεταξύ τους.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube