Στα χωριά Πετρωτό, Οιχαλία, Γεωργανάδες και Κλοκοτό, λίγο μετά τις 7:00 το απόγευμα της Κυριακής, ξεκίνησε ισχυρή καταιγίδα με ανέμους, ενώ λίγα λεπτά της ώρας αργότερα η νεροποντή συνδυαζόταν με χαλάζι καταστρέφοντας εκατοντάδες στρέμματα με καλλιέργειες.
Οι φωτογραφίες είναι από το krinilive.gr
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube