Μετά το αίτημα φορέων και πολιτών της πόλης για την επιστροφή του τρένου στην πλατεία Πούλιου απέναντι από τον σιδηροδρομικό σταθμό της πόλης ο ΟΣΕ έστειλε προς το Δήμο Τρικκαίων έγγραφο με το οποίο και ζητά να επιστρέψει το τρένο στη θέση για την οποία και μόνο δόθηκε απ’ τον οργανισμό.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube