Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Διοικητή του Γενικού Νοσοκομείου Τρικάλων κ. Κωνσταντίνο Γρηγορίου, πραγματοποίησε σήμερα, 2 Φεβρουαρίου 2022 η Θεματική Αντιπεριφερειάρχης Δημόσιας Υγείας & Πρόνοιας Θεσσαλίας κ. Νάτσινα Δήμητρα.
Σκοπός της επίσκεψης, ο συντονισμός των υπηρεσιών Υγείας και Πρόνοιας, προς όφελος των πολιτών.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube