Άλλη μια πετυχημένη πεζοπορία πραγματοποιήθηκε στην Οξύνεια από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Οξύνειας! Η διαδρομή που ακολούθησαν οι πεζοπόροι ήταν Πλατεία Οξύνειας, Μαύρες Πέτρες, Λιάγκανο, Σπήλαιο Γκιγκόρο και η πλειοψηφία των 22 συμμετεχόντων δεν είχε ξαναπάει σ’ αυτή τη διαδρομή!
Στο τέλος υπήρχαν και κεράσματα για αναπλήρωση δυνάμεων!
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube