Μια ενδιαφέρουσα εκδήλωση για τη διπλή γιορτή Χριστιανισμού – Ελληνισμού της 25ης Μαρτίου πραγματοποίησαν οι Κυκλοι Μελέτης Αγίας Γραφής της Ιεράς Μητροπόλεως Σταγών και Μετεώρων. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγιου Βησσαρίωνος.
Ενδιαφέρουσα ήταν η ομιλία της κυκλάρχισας Μαρίας Ρουσάκη – Μπαντέκα την οποία το κοινό παρακολούθησε με ιδιαίτερο ενδιαφέρον.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube