Σε μια εξαιρετική εμφάνιση για πρώτη φορά στην Καλαμπάκα ο Δημήτρης Μπάσης συνάντησε την ορχήστρα Μίκη Θεοδωράκη σε μια ιδιαίτερη συναυλία στην Κεντρική Πλατεία Ρήγα Φεραίου.
Ο γνωστός τραγουδιστής ερμήνευσε γνωστά τραγούδια του Μίκη Θεοδωράκη αλλά και δικά του και ξεσήκωσε τους θεατές που κατέκλησαν την οδό Τρικάλων μπροστά από την πλατεία Ρήγα Φεραίου.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube