Ενημερώνουμε όλους τους αγροτοκτηνοτρόφους του Δήμου Καλαμπάκας ότι τη Δευτέρα 7/11/2016 στην αίθουσα του εργατικού κέντρου Καλαμπάκας και ώρα 11:00 π.μ θα γίνει ενημέρωση πάνω στα προγράμματα της βιολογικής γεωργίας – κτηνοτροφίας – αυτόχθονες φυλές , σε συνεργασία με τους γεωπόνους της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων.
Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube