Η Περιφέρεια Θεσσαλίας και η Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων σας προσκαλεί στην Μουσική Παράσταση με τίτλο “Τρικαλινή παλιά μου αγάπη”.
Μια πόλη, έξι ονόματα, μια ιστορία, η ιστορία του Ελληνικού λαϊκού τραγουδιού, που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 6 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21:00, στο μύλο Ματσόπουλου με την συμμετοχή της ορχήστρας Μουσείου Τσιτσάνη, με ερμηνευτές τον Κώστα Καραφώτη και την Ευτυχία Μητρίτσα.
Είσοδος ελεύθερη.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube