ΕΠΣΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 16 και 17/9 και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Σεπτεμβρίου στα γήπεδα της ΕΠΣΤ και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:

ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ
 ΣΑΒΒΑΤΟ
17 – 09 – 2016
ΩΡΑ 17:00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΚΡ ΒΡΥΣΗ – ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΤΣΑΚΝΗΣ
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΡΟΤΣΑΣ
ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ ΚΑΣΤΡΑΚΙ – ΠΥΡΓΕΤΟΣ ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΤΖΑΝΗΣ  – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΗΚΗΣ ΦΗΚΗ   – ΓΡΙΖΑΝΟ ΧΙΩΤΗΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΖΗΣΗΣ
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΚΑΡΥΕΣ ΜΙΣΣΑΣ ΠΕΤΣΑΣ  – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ
ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΑΕΤ  – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΠΑΝΤΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟΣ
ΑΓ ΜΟΝΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣ Χ – ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ
ΠΥΛΗΣ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ – ΜΕΤΕΩΡΑ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΣΑΡΑΓΙΑ  – ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ
  18 – 09 – 2016
ΩΡΑ 11:00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΡΟΓΓΙΩΝ ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΙΩΤΗΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΚΡΗΝΗ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΤΣΑΚΝΗΣ
ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΠΕΤΡΩΤΟ – ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΖΙΟΥΤΟΣ
ΓΛΥΝΟΥΣ ΓΛΥΝΟΣ – ΖΑΡΚΟ ΠΕΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ – ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ – ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ ΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΑΛΑΣ Χ – ΡΟΤΣΑΣ
ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ – ΡΙΖΑΡΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
ΛΟΓΓΟΥ ΛΟΓΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΙΣΣΑΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΜΠΑΛΑΣ Ι
ΡΕΠΟ : ΑΡΔΑΝΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ
  18 – 09 – 2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΩΡΑ 17:00
ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟ – ΛΥΓΑΡΙΑ ΠΕΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ ΧΙΩΤΗΣ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΡΑΤΖΑΣ
ΚΕΦΑΛ/ΣΟΥ ΚΕΦΑΛ/ΣΟ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΤΣΑΚΝΗΣ – ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΠΡΙΝΟΥΣ ΠΡΙΝΟΣ  – ΤΥΜΦΑΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΑΛΑΣ Χ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΓΟΜΦΩΝ ΓΟΜΦΟΙ – ΠΙΑΛΕΙΑ ΜΑΡΚΟΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ – ΖΗΣΗΣ
ΠΗΓΗΣ ΠΗΓΗ  – ΦΙΛΥΡΑ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΑΣΗΣ Μ
ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ – ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ ΜΙΣΣΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΤΣΑΣ
ΚΕΦΑΛ/ΚΟΥ ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ – ΡΟΠΩΤΟ ΠΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ
ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ – ΔΡΟΣΕΡΟ 0-3 (α.α.)

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑ