Στο δρόμο Σαρακίνας – Διάβας αναγνώστης της ιστοσελίδας μας είδε μπροστά του το αγροτικό αυτοκίνητο κάπως διαφορετικό και δεν θα μπορούσε να μην το φωτογραφήσει.
Ο οδηγός όπως φαίνεται χάνοντας την πίσω πόρτα του αυτοκινήτου αποφάσισε να την αντικαταστήσει με μια ξύλινη κατασκευή. Όλα καλά, αλλά χωρίς να φαίνεται η μάρκα του αυτοκινήτου δε λέει…
ΤΟΥΟΤΑ λέμε… και με το σκύλο να καμαρώνει… όλα τα λεφτά.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube