O Εξωραϊστικός και Εκπολιτιστικός Σύλλογος Θεόπετρας πραγματοποίησε εκδήλωση τη Δευτέρα του Πάσχα στην πλατεία του χωριού. Τα χορευτικά τμήματα του συλλόγου παρουσίασαν ένα πλούσιο πασχαλινό πρόγραμμα, που προετοίμασε ο χοροδιδάσκαλος Μιχάλη Παναγιώτου. Στους παραβρισκόμενους δόθηκαν γλυκίσματα και παραδοσιακά κόκκινα αυγά.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube