Εκδήλωση για την κοπή της Βασιλόπιτας πραγματοποίησε σήμερα Κυριακή ο Σύλλογος Μηλιωτών Αθήνας. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο “Διπλό καφέ” στα Εξάρχεια, παρουσία του Προέδρου της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Πολιτιστικών Συλλόγων Βλάχων, Μιχάλη Μαγειρία, και του Προέδρου του Συλλόγου της Οξύνειας, Θανάση Ράπτη.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube