Πολιτική προεκλογική συγκέντρωση πραγματοποιήθηκε την Κυριακή το απόγευμα στην Καλαμπάκα από το ΠΑΞΟ – Κίνημα Αλλαγής ενόψει των Ευρωεκλογών της 8ης Ιουνίου.
Κεντρικό πρόσωπο ήταν ο υποψήφιος ευρωβουλευτής και πρώην υπουργός Γιάννης Μανιάτης στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο κατάστημα “Σταθμός του καφέ” και περιελάμβανε πολιτική συζήτηση με φίλους και μέλη του Κινήματος.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube