Το Σάββατο, 3 Ιουνίου 2023, η Υποψήφια Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Κατερίνα Παπακώστα, θα επισκεφθεί το πρωί τη Φιλύρα και την αγορά της Πύλης και το απόγευμα, το Καλονέρι, το Διαλεκτό, τον Διπόταμο, το Μικρό & Μεγάλο Κεφαλόβρυσο.
Παρακάτω θα βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμά της:
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube