Από την Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Τρικάλων σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος δύο ημεδαπών, για -2- περιπτώσεις κλοπών δίκυκλων, που διαπράχθηκαν την 19 & 20-03-2024, αντίστοιχα, στα Τρίκαλα.
Ειδικότερα, όπως προέκυψε, οι δράστες αφαίρεσαν -2- δίκυκλα, ιδιοκτησίας ημεδαπών, τα οποία βρέθηκαν και κατασχέθηκαν και ακολούθως, αποδόθηκαν στους νόμιμους δικαιούχους αυτών.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube