Ο Διοικητής της Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών Υποστράτηγος Ιωάννης Κορέλης σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας την τελετή παράδοσης και παραλαβής Διοικήσεως της Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024 και ώρα 12:00 στο Στρατόπεδο «ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΒΡΑΚΟΥ».
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube