Την Τρίτη το απόγευμα στα Τρίκαλα, στην αίθουσα διαλέξεων του Μουσείου Τσιτσάνη, πραγματοποιήθηκε εκδήλωση με θέμα «Παραβατικότητα Ανηλίκων», την οποία συνδιοργάνωσαν το Περιφερειακό Τμήμα του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού και η Διεύθυνση Αστυνομίας Τρικάλων.
Εισηγητής της εκδήλωσης ήταν αξιωματικός της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Τρικάλων, ενώ σύντομο χαιρετισμό απηύθυνε ο Διευθυντής της Διεύθυνσης, Αστυνομικός Διευθυντής Δημήτριος Μήτραινας.
Όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας, παραβρέθηκαν και αστυνομικοί διαφόρων υπηρεσιών.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube