Με τη χάρη του Τριαδικού Θεού, εν όψει της Αγίας και Μεγάλης Τεσσαρακοστής, την Πέμπτη 23 Μαρτίου στις 6.00΄ το απόγευμα στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Διάβας θα μιλήσει ο Καθηγούμενος της Ιεράς Μονής Αγίας Τριάδος Μετεώρων π. Δομέτιος Ντελής με θέμα ‘’Σταχυολογήματα από τη λειτουργική ζωή της Αγίας και Μεγάλης Τεσσαρακοστής’’. Προσκαλείσθε να την παρακολουθήσετε.
ΕΚ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube