Με τη συμμετοχή πλήθους πιστών, και σε κλίμα κατάνυξης, πραγματοποιήθηκαν οι λατρευτικές εκδηλώσεις στην εορτάζουσα Ιερά Μονή Κοιμήσεως της Θεοτόκου Βυτουμά.
Σήμερα ανήμερα της εορτής το πρωί ψάλθηκε ο Όρθρος και στη συνέχεια τελέστηκε η Θεία Λειτουργία. Στο τέλος στους πιστούς προσφέρθηκε αντίδωρο, γλύκό και καφές.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube