Στα πλαίσια της ενίσχυσης του Κέντρου Υγείας Καλαμπάκας σήμερα ορκίστηκε και ανέλαβε υπηρεσία μόνιμος Ιατρός ΕΣΥ ειδικότητας Γενικής – Οικογενειακής Ιατρικής παρουσία του Διοικητή της 5ης Υ.πε. κ. Φώτη Σερέτη και του Υποδιοικητή κ. Ηλία Τσιαούση.
Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΥΠΕ
ΦΩΤΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube