Από τους χώρους, όπου τις προηγούμενες ημέρες έγιναν αποψιλώσεις και κλαδεύσεις δέντρων, πέρασε σήμερα ο Δήμαρχος Μετεώρων, Λευτέρης Αβραμόπουλος, ο οποίος μόλις χθες επέστρεψε από σημαντικές συναντήσεις και ομιλίες στην Αθήνα.
Ο κ. Αβραμόπουλος δίνει ιδιαίτερη βαρύτητα στις εργασίες αυτές την περίοδο που διανύουμε, και για λόγους καλλωπισμού αλλά και ασφάλειας-πυροπροστασίας.
Ο Δήμαρχος Μετεώρων εξέφρασε την ικανοποίησή του και τόνισε ότι οι εργασίες θα συνεχιστούν με τους ίδιους έντονους ρυθμούς.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube