Μια .όμορφη επετειακή εκδήλωση για την 25η Μαρτίου πραγματοποίησε το βράδυ της Παρασκευής 22 Μαρτίου 2024 στο Πολιτιστικό Κέντρο Καλαμπάκας ο Σύλλογος “Μετεώρων Παρέα”.
Η εκδήλωση με τίτλο “”Ρωμιοσύνη 1821. Από την Ήπειρο ως το Μοριά αντάμα με τη λευτεριά” περιείχε αφήγηση ιστορικών γεγονότων, μουσική, τραγούδια και πολύ χορό.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube