Τα Διοικητικά Συμβούλια των Γυμνασίων της Καλαμπάκας ως ένδειξη συμπαράστασης στις οικογένειες των θυμάτων του τραγικού δυστυχήματος των Τεμπών & με το αίσθημα της ευθύνης να συντηρηθεί η μνήμη εκείνων που χάθηκαν άδικα θα δώσει το “παρών” στο κάλεσμα που ορίστηκε για την Τετάρτη 28/02/2024 και ώρα 20:15 στον σιδηροδρομικό σταθμό της πόλης μας.
Καλούμε & εμείς όλους τους συμπολίτες μας να παραβρεθούν για να τιμήσουμε τους Συνανθρώπους μας που χάθηκαν & να απαιτήσουμε δικαιοσύνη. Να γίνουμε μια μεγάλη, ζεστή αγκαλιά για τις οικογένειες που έχασαν τα κορίτσια τους τόσο ξαφνικά.
Με τιμή,
Τα Δ.Σ.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube