Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου ο Εξωραϊστικός και Μορφωτικός Όμιλος, ο Αθλητικός Όμιλος «Βράχος» και το Τοπικό Συμβούλιο της κοινότητας Καστρακίου καλούν τα μέλη τους και όλους τους Καστρακινούς την Τετάρτη 28/2 και ώρα 20:15 στον Σιδηροδρομικό Σταθμό Καλαμπάκας για να τιμήσουμε τη μνήμη των τριών αδικοχαμένων κοριτσιών μας και να δηλώσουμε την στήριξή μας στον δίκαιο αγώνα των γονιών τους για δικαίωση.
ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ…
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube