Με απόφαση του Δημάρχου Μετεώρων Λευτέρη Αβραμόπουλου, την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024, θα παραμείνουν κλειστά, λόγω διακοπής ρεύματος από τη ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε. από τις 8:00 π.μ. έως τις 14:00 μ.μ., τα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία σε Παναγία, Αγιόφυλλο, Ασπροκκλησιά, Οξύνεια καθώς και το Γυμνάσιο Οξύνειας.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube