Σπουδαστές και φοιτητές της Ιεράς Μητροπόλεως Σταγών και Μετεώρων είχαν την ευκαιρία, μετά από πρόσκληση, να περιηγηθούν στην Έκθεση “Μετέωρα – Άγιον Όρος 1929” που φιλοξενείται στον Πολιτιστικό χώρο του ΚΕΓΕ στην Καλαμπάκα.
Ο π. Νικόλαος Χαρίσης καλωσόρισε τους προσκελκλημένους οι οποίοι στη συνέχεια ξεναγήθηκαν στους χώρους της έκθεσης. Αμέσως μετά είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν χαλαρά πίνοντας τον καφέ τους.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube