Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 το απόγευμα η Χριστουγεννιάτικη Γιορτή που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπάκας.
Η γιορτή πραγματοποιήθηκε στο Palazzo μέσα σε γιορτινό κλίμα. Οι μαθητές είχαν την ευκαιρία να διασκεδάσουν και να χορέψουν ενώ οι γονείς να πιούν το καφεδάκι τους και να συζητήσουν.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube