Ένα όμορφο απογευματινό καφέ πραγματοποίησε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Καστρακίου το απόγευμα της Κυριακής 3 Δεκεμβρίου 2023 στο καφέ “Όραμα – Μετεωρίτης” στο Καστράκι.
Τα μέλη αλλά και οι φίλες και οι φίλοι του Συλλόγου συγκεντρώθηκαν, ήπιαν το καφεδάκι τους και συζήτησαν για θέματα που αφορούν το σχολείο και όχι μόνο.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube