Τελ. ενημ. 13.00 Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Κυριακής στο Πολιτιστικό Κέντρο Καλαμπάκας ο σεμινάριο επιμόρφωσης στελεχών της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ορειβασίας Αναρρίχησης.
Στο συγκεκριμένο σεμινάριο που ήταν στο πρόγραμμα της 34ης Πανελλήνιας Αναρριχητικής Συνάντησης, η οποία με απόφαση της Ε.Ο.Ο.Α. ματαιώθηκε λόγω των καταστροφικών πλημμυρών στη Θεσσαλία, έγινε ενημέρωση των Εκπαιδευτών, των Βοηθών Εκπαιδευτών και των Οδηγών Βουνού της Ε.Ο.Ο.Α.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube