Τον Αντιπεριφερειάρχη Τρικάλων Χρήστο Μιχαλάκη και τον υποψήφιο Δήμαρχο Μετεώρων Λευτέρη Αβραμόπουλο ευχαριστεί ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Βλαχάβας Γιώργος Ντιναπόγιας για την παροχή βοήθειας προς το χωριό σε πρόβλημα που αντιμετώπισε με την υδροδότηση.
Το ευχαριστήριο
Ευχαριστώ τον κ. Λευτέρη Αβραμόπουλο κ στον κ.Χρήστο Μιχαλάκη που με δική τους παρέμβαση έδωσαν λύση στο πρόβλημα ύδρευσης που προέκυψε στέλνοντας υδροφόρες με αποτέλεσμα να μην έχουμε έλλειψη νερού στο χωριό μας.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube