Την απόφαση να αποσύρει το ενδιαφέρον του για υποψήφιος Δήμαρχος Μετεώρων γνωστοποίησε πριν λίγες ώρες μέσα από μέσο κοινωνικής δικτύωσης ο Δημήτρης Δελιτζιάς.
Μάλιστα, δήλωσε ότι στηρίζει την υποψηφιότητα του Κώστα Τόλη, καθώς πιστεύει ότι ο συνδυασμός του θα είναι χωρίς κομματική αφετηρία και θα είναι ένας ανεξάρτητος συνδυασμός για το καλό του Δήμου Μετεώρων και των συνδημοτών μας.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube