Από τη Δ.Ε.Υ.Α. Μετεώρων ανακοινώνεται ότι σήμερα Δευτέρα 24-04-2023, για αποκατάσταση βλάβης σε αγωγό ύδρευσης θα γίνει διακοπή από 10:00 π.μ. έως 12:00 (περίπου) π.μ. στις παρακάτω οδούς: 25ης Μαρτίου, Ράμμου, Ραμίδη, Τρικάλων (η αριστερή πλευρά) από την πλατεία Ρήγα Φεραίου έως την Πλατεία Δημουλά, τμήμα της οδού Κονδύλη, Ομογενών Αμερικής και οι παράπλευρο οδοί.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube