Τη βασιλόπιτα έκοψε το βράδυ της Παρασκευής το Πρακτορείο ΔΕΔΔΗΕ Καλαμπάκας.
Μέσα σε ένα ευχάριστο κλίμα την πίτα έκοψε η Προϊσταμένη του Πρακτορείου Νατάσα Οικονόμου, ευχόμενη καλή χρονιά σε όλους, παρουσία των εργαζομένων και του Τομεάρχη Χρηστών Δικτύου Περιφέρειας Τρικάλων Κωνσταντίνου Μπουλομύτη.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube