To Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 21:15 και σε επανάληψη την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 17:00 θα προβληθεί από την Θεσσαλία Τηλεόραση η εκπομπή «Νά ’μαστε καλά», τα γυρίσματα της οποίας πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 21 Αυγούστου στη Βλαχάβα και συμμετείχε ο Εξωραϊστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Βλαχάβας «Η Παλαιοπαναγιά», νοικοκυρές του χωριού οι οποίες παρουσίασαν παραδοσιακά φαγητά και πίτες αλλά και το χορευτικό του Συλλόγου, το οποίο παρουσίασε παραδοσιακούς χορούς.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube