Με την παρέλαση των τμημάτων των σχολείων της πόλης, του τμήματος του Προσκοπισμού, του Χορευτικού Ομίλου Μετεώρων και των οχημάτων 4×4 της Χρυσομηλιάς κορυφώθηκαν σήμερα οι εκδηλώσεις για τον εορτασμό της εθνικής μας επετείου στην Καλαμπάκα.
Δείτε το βίντεο όπως προβλήθηκε ζωντανά και το πρώτο μέρος από το φωτορεπορτάζ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube