Συνελήφθη σήμερα, σύμφωνα με πληροφορίες της ιστοσελίδας tameteora.gr, σε Δημοτικό Διαμέρισμα του Δήμου Μετεώρων από άνδρες του γραφείου Ασφαλείας Μετεώρων άνδρας ο οποίος καλλιεργούσε δενδρύλλια κάνναβης σε θερμοκήπιο.
ΤΕΛ. ΕΝΗΜ.: 00:10 Μετά από κατάλληλη αξιοποίηση στοιχείων, διενεργήθηκε νομότυπη έρευνα σε θερμοκήπιο, σε Δημοτικό Διαμέρισμα του Δήμου Μετεώρων, και συνελήφθη 64χρονος ο οποίος φρόντιζε τα δενδρύλλια.
Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Τρικάλων, ενώ την προανάκριση διενεργεί το Γραφείο Ασφάλειας Μετεώρων.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube