Σοβαρό είναι το πρόβλημα που έχει προκύψει στην Επαρχιακή οδό Αμπελοχωρίου – Ματονερίου όπου τμήμα του δρόμου καλύπτεται με λάσπη, χώματα και πέτρες που κατεβαίνουν από το βουνό με κάθε βροχόπτωση.
Ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Αμπελοχωρίου Σάκης Νικογιάννης επικοινώνησε με τον Αντιπεριφερειάρχη Χρήστο Μιχαλάκη, του ανέφερε την κατάσταση του δρόμου και εκείνος ανταποκρίθηκε άμεσα στέλνοντας μηχανήματα για να διορθώσουν το πρόβλημα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube