Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Χρυσομηλιάς ευχαριστεί θερμά τον επικεφαλής της Αξιωματικής Αντιπολίτευσης Λευτέρη Αβραμόπουλο, που μετά από προσωπική του πρωτοβουλία αντικαταστάθηκε ο παλαιός και απαρχαιωμένος εξοπλισμός του σχολείου μας με καινούργιο που ήταν αναγκαίος για την εύρυθμη λειτουργία του σχολείου.
Εκ του Συλλόγου
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube