Η ΕΔΑ ΘΕΣΣ τιμά τη συνεισφορά του εκλιπόντος στελέχους της Αργυρίου Γατσά, αποδίδοντας το όνομά του στην αίθουσα εκδηλώσεων των εγκαταστάσεων της στο COSMOS – Λάρισα, ως αναγνώριση του ήθους, της επαγγελματικής υπευθυνότητας και συνέπειας που επέδειξε για 20 συναπτά έτη κατά την εκτέλεση των καθηκόντων του στην Εταιρεία.
Θυμίζουμε ότι ο τέως Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Καλογριανής έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 57 ετών στα μέσα του περασμένου Αυγούστου.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube