Εν όψει των ημερών του Δεκαπενταύγουστου, την Τρίτη 10 Αυγούστου, από τις 8.30 το απόγευμα, ο Αιδ. Οικονόμος Χαράλαμπος Καπλανίδης, Εφημέριος του Ιερού Ναού Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης της πόλεως Καλαμπάκας θα εξομολογεί μετά την Παράκληση στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Διάβας όσους επιθυμούν.
Η προσέλευση των πιστών θα γίνει με την χρήση των προστατευτικών μέτρων.
ΕΚ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube