Ένα παράξενο συμβάν έλαβε χώρα σήμερα το πρωί στην Εθνική Οδό Τρικάλων-Ιωαννίνων.
Διερχόμενος οδηγός Ι.Χ.αυτοκινήτου, κοντά στην ΠΑΠ, δέχτηκε στο αυτοκίνητό του σκάγια από κυνηγετικό όπλο. Ο Γερμανός οδηγός αμέσως κατήγγειλε το γεγονός στο Αστυνομικό Τμήμα Καλαμπάκας άνδρες του οποίου μετά από έρευνα εντόπισαν στο υπεδειχθέν σημείο έναν κυνηγό τον οποίο και προσήγαγαν.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube