Μέσα σε μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα το Τοπικό Τμήμα Καλαμπάκας του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού έκοψε σήμερα Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του.
Η μεγάλη ομάδα του ΣΕΟ Καλαμπάκας συγκεντρώθηκε στο καφέ “Ερωφίλη” εκεί όπου η Πρόεδρος κυρία Γκαραγκάνη Βάσω μαζί με τον έφορο κ. Κλητήρη Ηλία έκοψαν την πίτα.
Η πρόεδρος ευχαρίστησε όλα τα μέλη του ΣΕΟ που ανταποκρίθηκαν στην πρόσκληση και παραβρέθηκαν στην καθιερωμένη ετήσια κοπή της πίτας και ευχήθηκε καλή χρονιά με υγεία.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube