Την Τρίτη 08/10 στις 6:30 μ.μ θα πραγματοποιηθεί συνάντηση με εκπροσώπους των Βιβλιοθηκών της Θεσσαλίας, παρουσία της Προέδρου της Βιβλιοθήκης, κας Κατερίνας Δημουλά και του Αντιπρόεδρου κου Απόστολου Ηλιόπουλου.
Σκοπός της συναντήσεως είναι η διεξαγωγή μιας ανοιχτής συζήτησης για τις προκλήσεις που συναντά η κάθε Βιβλιοθήκη ξεχωριστά καθώς και πιθανές συνεργα-σίες.
Στη συνάντηση θα παρευρεθούν Βιβλιοθήκες από το Μουζάκι, τον Αμπελώνα, τον Τύρβανο, τη Λάρισα, την Καρδίτσα, τη Ραψάνη και τα Τρίκαλα.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube